Wideodomofon w smartfonie – bramka IP od Vidos

Nie ma cię w domu a kurier właśnie dzwoni domofonem z ważną przesyłką ? Goście już stoją pod bramą i dzwonią domofonem, a ty utknąłeś w korku 10 min od domu ?
Jeżeli zastanawiasz czy możesz w jeszcze lepszy sposób mieć pod kontrolą swój dom oraz to kto w danej chwili go odwiedza zapoznaj się z możliwościami Bramki IP MS03 od Vidos.

Bramka IP to moduł umożliwiający przekierowanie rozmowy z analogowego wideodomofonu Vidos na dowolne urządzenie mobilne pracujące w systemie Android lub iOS.

Moduł MS03 umożliwia prowadzenie rozmowy wideo w czasie rzeczywistym i otwieranie furtki z poziomu smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do internetu.
Po odebraniu rozmowy bramka IP automatycznie zapisuje 20 sekundowy klip z rozmowy, możliwe jest też rejestrowanie zdjęć podczas połączenia. Wbudowana pamięć 4GB pozwala na swobodne korzystanie z funkcji zapisu. Możliwe jest również przeglądnie zasobów pamięci z poziomu smartfona.

 

Bramka IP współpracuje z analogowym wideodomofonem i nie wymaga specjalnego okablowania. Urządzenie można podłączyć do już istniejącego systemu bez konieczności jego przebudowy. Wystarczy podłączyć bramkę IP do domowego routera i wideodomofonu Vidos.

Poza zakupem urządzenia użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z MS03.Wszystkie połączenia z wideodomofonu realizowane są w oparciu o sieć a więc są całkowicie bezpłatne.
Producent udostępnia darmową aplikację dla każdego użytkownika AppStore i PlayStore. Chcą korzystać z aplikacji jesteśmy proszeni o założenie darmowego konta na serwerze producenta.

Prosta instalacja w 4 krokach pozwala na samodzielne podłączenie i skonfigurowanie sprzętu.

Użytkowników bramki IP nie dotyczy problem zmiennych adresów IP. Moduł posiada stały unikalny Mac adres , który jest wykorzystywany do komunikowania się z serwerem.

Urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz Apple IOS uzyskują następujące funkcje:

  • rozmowa audio wideo w czasie rzeczywistym
  • sterowanie elektrozamkiem
  • rejestrowanie połączenia (MS03)
  • wykonywanie zdjęć podczas rozmowy

Parametry pracy:

  • Napięcie zasilania: DC 14,5V
  • Pobór prądu w trybie ‚stand by’ < 230mA
  • Pobór prądu w trybie pracy: < 250mA
  • Pobór mocy w trybie pracy: 2,8 – 4,5W
  • Zakres temperatury pracy: -20C / +60C
  • Zasilacz na szynę DIN 14,5V 1,3A w komplecie.

Galeria zdjęć Bramki IP do wideodomofonów Vidos

Bramka IP do wideodomofonów Vidos dostępna jest o ofercie firmy Vidos – wideodomofony, domofony, zamki szyfrowe oraz w sklepie internetowym wideodomofon.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz byÄ‥ zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.