Wideodomofony Wi-Fi

Wideodomofony Wi-Fi stały się bardzo popularnym rozwiązaniem pozwalającym na stały nadzór nad dostępem do domu czy biura oraz monitoring z dowolnego miejsca na świecie.

W standardowych wideodomofonach Wi-Fi monitor wyposażony jest w kartę bezprzewodową Wi-Fi. Cały wideodomofon, stacja bramowa z kamerę oraz monitor połączone są przewodowo jak standardowy system. Karta wi-fi wbudowana w monitorze umożliwia łatwe połączenie z domową siecią i internetem. Wideodomofony Wi-Fi bezprzewodowe natomiast posiadają wbudowane lub zewnętrzne (w zależności od modelu) karty bezprzewodowe, które łączą się ze sobą i przekazują sygnał audio video pomiędzy urządzeniami. Monitor oraz stacja bramowa wymagają tylko podłączenia zasilania. Systemy tego typu są zalecane jeżeli instalacja wideodomofonowa w domu nie została wykonane za pomocą przewodów i wykonanie jej nie jest już możliwe. Stacja bramowa z kamerą podłączona jest z elektrozaczepem również przewodowo i wspólnie zasilana.

Dzięki zastosowaniu połączenia Wi-Fi proste systemy wideodomofonowe umożliwiają obserwację otoczenia i sterowanie furtką lub bramą automatyczną. Dzięki darmowej aplikacji na smartfony np. Tuya Smart można odbierać połączenia z kamery zarówno na monitorze w domu jak i telefonie, tablecie z dowolnego miejsca na świecie, w którym mamy dostęp do internetu.

Wybrane modele wideodomofonów Wi-Fi

Wideodomofony Wi-Fi w sklepie wideodomofony.pl

W sklepie internetowym wideodomofony.pl znajdziesz szeroką ofertę wysokiej jakości, sprawdzonych wideodomofonów Wi-Fi. Sklep wideodomofony.pl specjalizuje się w sprzedaży, doradztwie w zakupie domofonów oraz wideodomofonów, sprzętu z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz kontroli dostępu. Naszym celem jest oferowanie towarów najlepszej jakości oraz zapewnienie pełnej profesjonalnej obsługi naszym Klientom. Potwierdzeniem jakości naszych usług są autoryzacje partnerskie wiodących producentów sprzętu elektronicznego na świecie. Sklep Videodomofony.pl, którego jesteśmy właścicielem to jeden z pierwszych profesjonalnych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży wideodomofonów w Polsce. Nasza tradycja i doświadczenie sięga roku 1997 dzięki temu macie Państwo pewność, że wybrane przez nas do oferty produkty to sprawdzone i najlepsze rozwiązania na wiele lat.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, obsługę klientów detalicznych w sklepie w Krakowie jak również sprzedaż internetową. Możemy poszczycić się stałą współpracą z firmami na terenie całej Polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy handlowe, sklepy oraz hurtownie elektrotechniczne, instalatorzy jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo. Na stałe współpracujemy z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą, aby zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny oraz pełną obsługę przed i po-sprzedażową.

Na terenie Krakowa oraz okolic oferujemy montaż sprzętu. Wykonujemy instalacje wideodomofonowe do domów jednorodzinnych jak również rozbudowane wideodomofonowe systemy wielorodzinne. Ceny kalkulowane są indywidualnie w zależności od zakresu prac oraz wymagań klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług.

Więcej informacji o naszej firmie oraz aktualną ofertę znaleźć można w naszym sklepie internetowym www.wideodomofony.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Komentarze są niedostępne.